Bez barier

Hotel bez barier

Komfort i wygoda dla wszystkich gości
Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Od dłuższego czasu staramy się aby nasz Hotel stał się miejscem pozbawionym barier. Dokładamy wiele starań by osoby niepełnosprawne czuły się u nas komfortowo i bezpiecznie. Większość przestrzeni wspólnych a także pokoi zostało przystosowanych do przyjęcia osób z niepełnosprawnością ruchową. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę i wypoczynek dla grup, których uczestnicy mają ograniczone możliwości poruszania się oraz dla osób na wózkach inwalidzkich.
 
Pokoje zostały przystosowane dla gości z częściową niepełnosprawnością ruchową. W pokojach tych łazienki wyposażone są w poręcze proste, zamontowane przy WC oraz w kabinach prysznicowych.
Z myślą o osobach z niepełnosprawnością w stopniu znacznym tj. osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich, przygotowaliśmy pokoje, w których łazienki wyposażone są w zamontowane przy WC 2 poręcze uchylne. Wjazd do kabiny prysznicowej nie posiada architektonicznej bariery. Kabina wyposażona jest siedzisko prysznicowe i w kątową poręcz prysznicową. Podłogi w łazienkach zapobiegają poślizgowi


Dostosowanie przestrzeni
Oferty

Skontaktuj się z nami

Tel.: (25) 685 70 14
 

biuro@hotelosieck.pl